Oficialus pavadinimas: "Nitoja", MB

"Nitoja", MB Įmonės kodas 306393645

Adresas
Plungė, Vytauto g. 22-20A, LT-90123
Įmonės tipas
Mažoji bendrija
Įmonė įkurta
2023-08-31 (prieš 10 mėnesių)
Pardavimo pajamos
(nuo 2023-08-31 iki 2023-12-31)
11,662
Grynasis nuostolis
(nuo 2023-08-31 iki 2023-12-31)
3,775 -32.37%
Darbuotojai (apdraustųjų skaičius)
(2024-03)
4 darbuotojai
Vidutinis atlyginimas
(2024-03)
1,259
Ekonominės veiklos rūšis
430000 - Specializuota statybos veikla (kitos įmonės užsiimančios 430000 veikla)
Į šį skyrių įeina specializuota statybos veikla, t.y. pastatų dalių statyba ir inžineriniai statybos darbai ar paruošimas tokiems darbams. Šios veiklos rūšys dažniausiai yra specializuotos vienoje srityje, bendroje skirtingiems statiniams, reikalaujančios specialių įgūdžių ar įrangos, pvz., polių kalimas, pamatų klojimas, karkaso darbai, betono darbai, mūrijimo darbai, akmenų mūrijimas, pastolių statymas, stogų dengimas ir kt. Plieninių konstrukcijų montavimas priskiriamas tik tuo atveju, jeigu konstrukcijos dalys yra ne savos gamybos. Daugeliu atvejų specialieji statybos darbai atliekami pagal subrangos sutartis, tačiau itin dažnai statinių remonto darbai turto savininkams atliekami tiesiogiai. Be to, į šį skyrių įeina pastatų apdailos ir statybos baigiamieji darbai. Į skyrių įeina visų rūšių įrenginių, reikalingų statybos objektui funkcionuoti iš esmės, įrengimas. Šios veiklos rūšys dažniausiai vykdomos statybvietėse, nors dalis darbų gali būti atliekama specialiose dirbtuvėse. Tokioms veiklos rūšims priskiriami vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas, antenų, pavojaus signalizavimo sistemų įrengimas ir kiti elektros montavimo darbai, automatinių gesinimo sistemų, liftų ir eskalatorių įrengimas ir kt. Čia įeina ir vandens, šilumos ir garso izoliacijos įrengimas, metalo lakštų apdirbimas, komercinių šaldymo įrenginių įrengimas, kelių, geležinkelių, oro uostų, jūros uostų apšvietimo ir signalizavimo sistemų įrengimas ir kt. Taip pat įeina tokio tipo, kaip ir minėtos veiklos rūšys, remontas. Statybos baigiamieji darbai aprėpia veiklos rūšis, tokias kaip įstiklinimas, tinkavimas, dažymas, grindų ir sienų dengimas plytelėmis ar kitokiomis medžiagomis, tokiomis kaip parketas, kiliminė danga, sienų apmušalai ir kt., grindų šlifavimas, ir veiklos rūšis, susijusias su baigiamaisiais dailidės darbais, akustikos įrengimo darbais, išoriniais valymo darbas ir kt. darbais, reikalingais statybai užbaigti arba statinių apdailai atlikti. Taip pat įeina tokio tipo, kaip ir minėtos veiklos rūšys, remontas. Statybinės įrangos, su operatoriaus samdymu, nuoma klasifikuojama atsižvelgiant į veiklos rūšis, atliekamas naudojant šią įrangą.

Informacijos šaltinis

VĮ Registrų centras. Informacija apie PVM kodus - VMI. EVRK2 - Lietuvos statistikos departamentas. Transportas - VĮ Regitra.
Registrų Centras Sodra VMI LSD REGITRA

Susipažindami ir naudodami 4W.lt viešinamus įmonių vadovų/akcininkų asmens duomenis tampate savarankišku duomenų valdytoju, kuriam taikomi ES reglamento Nr. 2016/679 (BDAR) reikalavimai. Jūs prisiimate atsakomybę tvarkyti asmens duomenis tik turėdami tam teisėtą pagrindą, vadovaudamiesi BDAR numatytais principais ir laikydamiesi kitų BDAR nustatytų reikalavimų, įskaitant techninių ir organizacinių priemonių įgyvendinimą.

"Nitoja", MB, "Nitoja", MB įmonės kodas, "Nitoja", MB kodas 306393645, "Nitoja", MB rekvizitai, "Nitoja", MB įmonės adresas, "Nitoja", MB įmonės duomenys, "Nitoja", MB balansas, "Nitoja", MB finansai, "Nitoja", MB darbuotojai, "Nitoja", MB telefonas, "Nitoja", MB banko sąskaita, "Nitoja", MB vadovas direktorius,
Į viršų