Oficialus pavadinimas: Labdaros ir paramos fondas "Tavo bėdos mano"

Labdaros ir paramos fondas "Tavo bėdos mano" Įmonės kodas 306392582

Adresas
Rokiškio r. sav., Kamajų sen., Salų mstl., Kaštonų g. 24B, LT-42314
Įmonės tipas
Labdaros ir paramos fondas
Įmonė įkurta
2023-08-29 (prieš 10 mėnesių)
Pardavimo pajamos
(nuo 2023-08-29 iki 2023-12-31)
0

Informacijos šaltinis

VĮ Registrų centras. Informacija apie PVM kodus - VMI. EVRK2 - Lietuvos statistikos departamentas. Transportas - VĮ Regitra.
Registrų Centras Sodra VMI LSD REGITRA

Susipažindami ir naudodami 4W.lt viešinamus įmonių vadovų/akcininkų asmens duomenis tampate savarankišku duomenų valdytoju, kuriam taikomi ES reglamento Nr. 2016/679 (BDAR) reikalavimai. Jūs prisiimate atsakomybę tvarkyti asmens duomenis tik turėdami tam teisėtą pagrindą, vadovaudamiesi BDAR numatytais principais ir laikydamiesi kitų BDAR nustatytų reikalavimų, įskaitant techninių ir organizacinių priemonių įgyvendinimą.

Labdaros ir paramos fondas "Tavo bėdos mano", Labdaros ir paramos fondas "Tavo bėdos mano" įmonės kodas, Labdaros ir paramos fondas "Tavo bėdos mano" kodas 306392582, Labdaros ir paramos fondas "Tavo bėdos mano" rekvizitai, Labdaros ir paramos fondas "Tavo bėdos mano" įmonės adresas, Labdaros ir paramos fondas "Tavo bėdos mano" įmonės duomenys, Labdaros ir paramos fondas "Tavo bėdos mano" balansas, Labdaros ir paramos fondas "Tavo bėdos mano" finansai, Labdaros ir paramos fondas "Tavo bėdos mano" darbuotojai, Labdaros ir paramos fondas "Tavo bėdos mano" telefonas, Labdaros ir paramos fondas "Tavo bėdos mano" banko sąskaita, Labdaros ir paramos fondas "Tavo bėdos mano" vadovas direktorius,
Į viršų